Kadra pedagogiczna

Poznaj Kadrę

Szkoła Podstawowa INFOTECH działa zgodnie z przepisami Ustawy Prawo Oświatowe. Realizuje treści podstawy programowej i zatrudnia kadrę profesjonalnych nauczycieli posiadających uprawnienia pedagogiczne. Nasza kadra posiada doświadczenie w pracy na poziomie szkoły podstawowej i z największą pasją stara się przekazywać wiedzę w sposób interesujący i przystępny. Nieustannie kształcimy się i doskonalimy swój warsztat edukacyjny, aby jak najskuteczniej pracować z uczniami.

Dyrektor Katarzyna Kaczyńska

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkół INFOTECH

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkół INFOTECH

Absolwentka studiów Zarządzanie i Marketing na Politechnice Białostockiej, wieloletni nauczyciel, wicedyrektor i dyrektor szkół. Zwolenniczka edukacji innowacyjnej opartej na nowoczesnych technologiach.

Nauczycielka wiedzy o kulturze, muzyki i plastyki Patrycja Gołaszewska

Patrycja Gołaszewska

Wychowawczyni klasy 6, wiedza o kulturze, muzyka, plastyka

Patrycja Gołaszewska

Wychowawczyni klasy 6, wiedza o kulturze, muzyka, plastyka

Animacja kultury, kulturoznawstwo i aktorstwo scen muzycznych to te edukacyjne ścieżki, które pozwoliły mi połączyć pasję z pracą zawodową. Scena to miejsce, w którym czuję się jak "ryba w wodzie" i właśnie tym uwielbiam inspirować ludzi, z którymi pracuję. Prowadzę zajęcia z przedmiotów artystycznych, emisji głosu i rehabilitacji głosu, prezentacj publicznych.

Nauczycielka języka polskiego Katarzyna Polak

Katarzyna Polak

Język Polski

Katarzyna Polak

Język Polski

Nie lubię rutyny szkolnej, dlatego zachęcam swoich uczniów do samodzielności i brania inicjatywy we własne ręce. Sama tworzę pomoce dydaktyczne, a jako muzyk - także piosenki edukacyjne. Jestem zwolenniczką wykorzystania potencjału narzędzi cyfrowych w edukacji, należę do ambasadorów eTwinning i trenerów warsztatów komputerowych eTwinning w woj. podlaskim. Jestem mentorem oceniania kształtującego w kursie CEO „OK Zeszyt” oraz trenerem Edukreatywności.

Nauczycielka historii i WOS Elwira Małyszko

Elwira Małyszko

Historia, WOS

Elwira Małyszko

Historia, WOS

Naukę staram się łączyć z ciekawą formą przekazu. Dbam, aby zdobywanie wiedzy nie ograniczało się do wertowania podręczników, ale wyjścia w miasto, rozmowy z mieszkańcami oraz robienia zdjęć czy filmów. Cieszy mnie, kiedy uczniowie niejako przy okazji: robiąc zdjęcia, filmy, działając plastycznie - zdobywają wiedzę, to wyzwala w nich kreatywność i możliwość wielowymiarowego rozwoju.

Nauczycielka biologii Sylwia Korbut

Sylwia Korbut

Biologia

Sylwia Korbut

Biologia

Z wykształcenia i zamiłowania jestem biologiem, ale także wielbicielką dzikiej natury, gór i szeroko rozumianej edukacji przyrodniczej. W pracy z dziećmi każdy dzień jest wyjątkowy – nie ma miejsca na nudę. Jak nikt potrafią zaskoczyć, rozśmieszyć, zainspirować. Ich entuzjastyczna postawa często skłania mnie do szukania nowych pomysłów i tworzenia nieszablonowych rozwiązań. Biologia to nauka o życiu. A życie jest przecież takie ciekawe! Zapraszam do wspólnej przygody.

Nauczycielka matematyki Martyna Maksymowicz

Martyna Maksymowicz

Matematyka

Martyna Maksymowicz

Matematyka

Mam wielkie szczęście, ponieważ moja praca jest jednocześnie moją pasją. W pracy z dziećmi cenię sobie ich szczerość i zaangażowanie. Lubię obserwować jak rozwijają swoje umiejętności i cieszą się z sukcesów. Jeżeli chodzi o matematykę, podoba mi się, że rozwiązując zadanie mamy wiele możliwości i możemy wybrać sposób, który najbardziej nam odpowiada, a otrzymany wynik sprawdzić.

Nauczycielka geografii Aneta Bułkowska

Aneta Bułkowska

Geografia

Aneta Bułkowska

Geografia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego- Wydziału Nauk o Ziemi, wieloletnim nauczycielem geografii, przyrody, egzaminatorem maturalnym. Nauczanie młodzieży jest moją pasją. Interesuję się turystyką, fotografią oraz uwielbiam zwierzęta.

brak zdjęcia

Hubert Kozłowski

Wychowanie fizyczne

Hubert Kozłowski

Wychowanie fizyczne

Mam te szczęście, że wykonywany przeze mnie zawód nauczyciela wychowania fizycznego jest nierozłącznie związany z moją pasją, którą od wielu lat jest sport i jego różne odmiany. Na lekcjach staram się zainteresować swoich uczniów szeroko pojętą aktywnością fizyczną oraz dbałością o zdrowie i kondycję organizmu. Moim celem nadrzędnym w procesie dydaktyczno wychowawczym jest zainspirowanie uczniów do tego, aby aktywność fizyczna stała się naturalnym elementem życia i towarzyszyła im na co dzień. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku wychowanie fizycznego. Ukończyłem również studia podyplomowe z gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej w Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Posiadam uprawnienia instruktorskie z piłki siatkowej, narciarstwa zjazdowego i odnowy biologicznej. Jestem ratownikiem WOPR. Prywatnie poza aktywnością fizyczną bardzo lubię podróżować, chętnie sięgam też po książki kryminalne, przygodowe, poświęcone wyprawom ekstremalnym.

Nauczyciel techniki i informatyki Kamil Komorowski

Kamil Komorowski

Technika, infomatyka

Kamil Komorowski

Technika, infomatyka

Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej. Podczas lekcji stawiam nacisk na zdobywanie wiedzy poprzez praktykę. Wykorzystanie potencjału oraz kreatywności uczniów jest głównym celem moich lekcji. Jestem instruktorem robotyki oraz kodowania, szkołę nauczycieli z wykorzystywania robotów oraz narzędzi IT podczas nauki na różnych przedmiotach. Roboty edukacyjne wykorzystuję do tego aby uczniowie w ciekawy sposób przyswajali wiedzę techniczno - informatyczną.

brak zdjęcia

Gracjana Chocha

Język hiszpański

Gracjana Chocha

Język hiszpański

Mam szczęście robić to co najbardziej lubię, swoim doświadczeniem i miłością do języka hiszpańskiego dzielić się z innymi. Hiszpański to moja pasja, a także część mojej osobowości. Stawiam na komunikację w klasie i na praktyczne podejście do języka. W procesie edukacyjnym najważniejsze dla mnie jest budowanie odpowiedzialności w uczniach w zdobywaniu własnej wiedzy. Tradycja, kultura, sztuka Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych jest częścią moich lekcji. Zapraszam na wspólną podróż z językiem hiszpańskim!!!

Pedagog i koordynator ds. rekrutacji Marta Daniluk

Marta Daniluk

Pedagog, Koordynator ds. rekrutacji

Marta Daniluk

Pedagog, Koordynator ds. rekrutacji

Moją pasją jest psychologia i szeroko pojęty rozwój osobisty. Uważam, że kontakt z drugim człowiekiem jest nieodłącznym elementem zrozumienia samego siebie. Doskonale sprawdzam się w roli "pośrednika" rozwoju ucznia w szkole. Już na etapie rekrutacji powoli wprowadzam ucznia do Społeczności INFOTECH. Dbam o to, by czuły się pewnie. Służę pomocą i dobrą radą.

Kierownik ds. administracji szkoły Emilia Truszkowska

Emilia Truszkowska

Kierownik ds. administracji szkoły

Poznaj NAS!

Poznaj Kadrę, Dyrekcję oraz całą społeczność INFOTECH. Wjedź na nasz kanał YouTube i dowiedz się więcej.