Kadra pedagogiczna

Poznaj Kadrę

Szkoła Podstawowa INFOTECH działa zgodnie z przepisami Ustawy Prawo Oświatowe. Realizuje treści podstawy programowej i zatrudnia kadrę profesjonalnych nauczycieli posiadających uprawnienia pedagogiczne. Nasza kadra posiada doświadczenie w pracy na poziomie szkoły podstawowej i z największą pasją stara się przekazywać wiedzę w sposób interesujący i przystępny. Nieustannie kształcimy się i doskonalimy swój warsztat edukacyjny, aby jak najskuteczniej pracować z uczniami.

Joanna Bagińska

Biologia

Joanna Bagińska

Biologia

e-mail: joanna.baginska@infotech.edu.pl

Tomasz Białkowski

Fizyka

Tomasz Białkowski

Fizyka

e-mail: tomasz.bialkowski@infotech.edu.pl

Aneta Bułkowska

Geografia

Aneta Bułkowska

Geografia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego- Wydziału Nauk o Ziemi, wieloletnim nauczycielem geografii, przyrody, egzaminatorem maturalnym. Nauczanie młodzieży jest moją pasją. Interesuję się turystyką, fotografią oraz uwielbiam zwierzęta.

e-mail: aneta.bulkowska@infotech.edu.pl

Izabela Czajkowska

Historia

Izabela Czajkowska

Historia

e-mail: izabela.czajkowska@infotech.edu.pl

Pedagog i koordynator ds. rekrutacji Marta Daniluk

Marta Daniluk

Pedagog, Koordynator ds. rekrutacji

Marta Daniluk

Pedagog, Koordynator ds. rekrutacji

Moją pasją jest psychologia i szeroko pojęty rozwój osobisty. Uważam, że kontakt z drugim człowiekiem jest nieodłącznym elementem zrozumienia samego siebie. Doskonale sprawdzam się w roli "pośrednika" rozwoju ucznia w szkole. Już na etapie rekrutacji powoli wprowadzam ucznia do Społeczności INFOTECH. Dbam o to, by czuły się pewnie. Służę pomocą i dobrą radą.

e-mail: marta.daniluk@infotech.edu.pl

Kinga Gąsowska-Szatałowicz

Język polski

Kinga Gąsowska-Szatałowicz

Język polski


Lubię motywować uczniów i odkrywać uśpione w nich talenty i pasje. To mi daje ogromną satysfakcję!
Jestem polonistką, socjoterapeutką, trenerką Ośrodka Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych, edukatorką oraz animatorką. Jestem wiceprezesem Stowarzyszenia InspirOFFnia. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu  zarządzania oświatą oraz kurs dramy stosowanej. 
Wspieram działania promujące edukację, angażując się w inicjatywy organizacji pozarządowych. W ramach tej współpracy prowadzę warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Nieustannie poszukuję nowych oraz interesujących metod sprzyjających uczeniu się. Uwielbiam „odwracać lekcję do góry nogami”☺. W pracy z uczniami stawiam na relacje i partnerstwo, wspólne literackie poszukiwania, kreatywność, autonomię,  doświadczenia oraz eksplorowanie świata literatury i poezji. 
Stawiam na rozwój kompetencji przyszłości, nowoczesność, krytyczne myślenie oraz umiejętność pracy w zespole. Zależy mi na tym, aby moi uczniowie rozwijali swoje umiejętności językowe i komunikacyjne, aby znaleźli swoje literackie „smaczki” oraz odkryli w sobie pasję do samorozwoju.
Nie potrafię stać w miejscu, ciągle podróżuję, szkolę się, inspiruję i podejmuję wyzwania. Interesuję się psychologią pozytywną, neurodydaktyką, przywództwem. Cenię  dobrą książkę,  film i ludzi, których mam wokół siebie. 
 

e-mail: kinga.gasowska@infotech.edu.pl

Patrycja Gołaszewska

Wychowawczyni klasy 6, wiedza o kulturze, muzyka, plastyka

Patrycja Gołaszewska

Wychowawczyni klasy 6, wiedza o kulturze, muzyka, plastyka

Animacja kultury, kulturoznawstwo i aktorstwo scen muzycznych to te edukacyjne ścieżki, które pozwoliły mi połączyć pasję z pracą zawodową. Scena to miejsce, w którym czuję się jak "ryba w wodzie" i właśnie tym uwielbiam inspirować ludzi, z którymi pracuję. Rozmaite działania artystyczne oraz projekty animacji społecznej, których byłam uczestnikiem, organizatorem i trenerem (m.in. Gawędziarze XXI wieku, Zwierciadła), a przede wszystkim wykształcenie aktorskie wpływają na to, że zajęcia, które prowadzę są kreatywne i skierowane na wielowymiarowy rozwój, przy całkowitym zaangażowaniu i wykorzystaniu potencjału ucznia. Prowadzę zajęcia z przedmiotów artystycznych, emisji głosu i rehabilitacji głosu, prezentacji publicznych. Uwielbiam długie rozmowy, podróże i odkrywanie nowych smaków, teatr, spacery, jazdę na rowerze. W wolnych chwilach wielką radość sprawia mi muzykowanie i czytanie dobrych książek.

e-mail: patrycja.golaszewska@infotech.edu.pl

Anna Grygutis-Kalinowska

Język angielski

Anna Grygutis-Kalinowska

Język angielski

Jestem absolwentką dwu kierunków studiów Filologii angielskiej oraz Marketingu i Zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Swoje zainteresowania językowe pogłębiłam w Lays School w Cambridge, gdzie na 300 uczestników byłam jedyna Polką. Dodatkowo przebywałam pół roku na renomowanej uczelni w Niemczech, gdzie językiem wykładowym był angielski z zakresu marketingu i zarządzania. Wszystkie praktyki studenckie odbywałam zagranicą. Od 2010 roku prowadzę zajęcia ze studentami WSFiZ zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Jestem Wspólnikiem Założyciela oraz członkiem Senatu Uczelni. Moje hobby to podróże-RPA, Meksyk, Tajlandia, Kuba, Egipt, Tunezja oraz kraje europejskie. Ta pogłębiona żywa wiedza o świecie, pozwala mi wykorzystywać ją w pracy z młodzieżą i tym samym rozbudzać w nich zainteresowania językiem oraz praktycznym jej wykorzystaniem.

e-mail: anna.grygutis-kalinowska@infotech.edu.pl

Tamara Jakoniuk

Chemia

Tamara Jakoniuk

Chemia

e-mail: tamara.jakoniuk@infotech.edu.pl

Dyrektor Katarzyna Kaczyńska

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkół INFOTECH

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkół INFOTECH

Absolwentka studiów Zarządzanie i Marketing na Politechnice Białostockiej, wieloletni nauczyciel, wicedyrektor i dyrektor szkół. Zwolenniczka edukacji innowacyjnej opartej na nowoczesnych technologiach.

e-mail: katarzyna.kaczynska@infotech.edu.pl

Nauczyciel techniki i informatyki Kamil Komorowski

Kamil Komorowski

Technika, infomatyka

Kamil Komorowski

Technika, infomatyka

Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej. Podczas lekcji stawiam nacisk na zdobywanie wiedzy poprzez praktykę. Wykorzystanie potencjału oraz kreatywności uczniów jest głównym celem moich lekcji. Jestem instruktorem robotyki oraz kodowania, szkołę nauczycieli z wykorzystywania robotów oraz narzędzi IT podczas nauki na różnych przedmiotach. Roboty edukacyjne wykorzystuję do tego aby uczniowie w ciekawy sposób przyswajali wiedzę techniczno - informatyczną.

e-mail: kamil.komorowski@infotech.edu.pl

Hubert Kozłowski

Wychowanie fizyczne

Hubert Kozłowski

Wychowanie fizyczne

Mam te szczęście, że wykonywany przeze mnie zawód nauczyciela wychowania fizycznego jest nierozłącznie związany z moją pasją, którą od wielu lat jest sport i jego różne odmiany. Na lekcjach staram się zainteresować swoich uczniów szeroko pojętą aktywnością fizyczną oraz dbałością o zdrowie i kondycję organizmu. Moim celem nadrzędnym w procesie dydaktyczno wychowawczym jest zainspirowanie uczniów do tego, aby aktywność fizyczna stała się naturalnym elementem życia i towarzyszyła im na co dzień. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku wychowanie fizycznego. Ukończyłem również studia podyplomowe z gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej w Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Posiadam uprawnienia instruktorskie z piłki siatkowej, narciarstwa zjazdowego i odnowy biologicznej. Jestem ratownikiem WOPR. Prywatnie poza aktywnością fizyczną bardzo lubię podróżować, chętnie sięgam też po książki kryminalne, przygodowe, poświęcone wyprawom ekstremalnym.

e-mail: hubert.kozlowski@infotech.edu.pl

Marta Kudzinowska

Język hiszpański

Marta Kudzinowska

Język hiszpański

e-mail: marta.kudzinowska@infotech.edu.pl

Ewa Leonowicz

Przedsiębiorczość po angielsku

Ewa Leonowicz

Przedsiębiorczość po angielsku

e-mail: ewa.leonowicz@infotech.edu.pl

Justyna Malinowska

Matematyka

Justyna Malinowska

Matematyka

e-mail: justyna.malinowska@infotech.edu.pl

Nauczycielka historii i WOS Elwira Małyszko

Elwira Małyszko

Historia, WOS

Elwira Małyszko

Historia, WOS

Naukę staram się łączyć z ciekawą formą przekazu. Dbam, aby zdobywanie wiedzy nie ograniczało się do wertowania podręczników, ale wyjścia w miasto, rozmowy z mieszkańcami oraz robienia zdjęć czy filmów. Cieszy mnie, kiedy uczniowie niejako przy okazji: robiąc zdjęcia, filmy, działając plastycznie - zdobywają wiedzę, to wyzwala w nich kreatywność i możliwość wielowymiarowego rozwoju.

e-mail: elwira.malyszko@infotech.edu.pl

Danuta Niebrzydowska

język polski, etyka

Danuta Niebrzydowska

język polski, etyka

dr Danuta Niebrzydowska – doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo, wychowawca i pedagog specjalny. Zainteresowania badawcze: pogranicze religii, religioznawstwa i literaturoznawstwa (w szczególności literatura przełomu XIX i XX wieku). Autorka publikacji m.in. Motyw upadku w „Królu-Duchu” Juliusza Słowackiego.
Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela w różnych typach szkół, w tym pracy ze studenatami i dziećmi autystycznymi. Zawód nauczyciela wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, potrzebą zaangażowania w pracę, empatią oraz nieskończonymi pokładami cierpliwości. Nauczyciel powinien być przewodnikiem, autorytetem i przyjacielem, który powie 
o błędach i razem poszuka rozwiązania.

e-mail: danuta.niebrzydowska@infotech.edu.pl

Piotr Olchowik

Wychowanie fizyczne

Piotr Olchowik

Wychowanie fizyczne

Jestem absolwentem WSWFiT w Białymstoku - nauczycielem mianowanym z kilkunastoletnim stażem. Posiadam uprawnienia instruktora badmintona,  instruktora pływania oraz prowadzę własną szkołę pływania Delfin. Na swoim koncie mam kilkukrotnych medalistów Mistrzostw Białegostoku, Mistrzostw Województwa oraz Mistrzostw Polski Szkół Niepublicznych w pływaniu. Jestem również organizatorem obozów letnich sportowo-rekreacyjnych oraz zimowych - narciarskich. Uwielbiam pracę z dziećmi oraz młodzieżą większość czasu poświęcam właśnie im.
 

e-mail: piotr.olchowik@infotech.edu.pl

Anna Otapowicz

Psycholog

Anna Otapowicz

Psycholog

Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i specjalistą z zakresu edukacji osób ze spektrum autyzmu.
Codziennie pracuję na autorytet nie tylko uczniów i ich rodziców, ale także u innych nauczycieli, dyrekcji szkoły oraz przedstawicieli instytucji, z którymi utrzymuję kontakty. Cechują mnie wysokie wartości intelektualne i moralne, staranne przygotowanie (podwójne studia magisterskie, z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i psychologii, a także odpowiednio sprofilowane studia podyplomowe z terapii pedagogicznej i edukacji osób ze spektrum autyzmu), łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność zdobywania zaufania rodziców, uczniów i nauczycieli, głęboka życzliwość i umiejętność wnikliwej obserwacji życia szkolnego.

e-mail: anna.otapowicz@infotech.edu.pl

Ilona Perkowska

Język angielski

Ilona Perkowska

Język angielski

Jestem absolwentką historii i filologii angielskiej. Uwielbiam dzielić się wiedzą i pasją ze swoimi uczniami. Uważam, że nikt tak nie motywuje nauczyciela do pracy jak uczeń.  Od 15 lat pracuję jako nauczyciel języka angielskiego, przez wiele lat jako lektor w szkołach językowych z uczniami w różnym wieku. Ciągle się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu międzynarodowych projektach Erasmus+, Comenius, gdzie miałam możliwość wyjazdu np. do Włoch, Anglii, Słowacji, Turcji. Język angielski towarzyszy mi w pracy, a w domu lubię być na bieżąco oglądając programy informacyjne CNN. W wolnych chwilach spędzam czas ze swoją rodziną, lubię dobre kino, jazdę na rowerze, podróże małe i duże oraz pieczenie muffinek.
 

e-mail: ilona.perkowska@infotech.edu.pl

Nauczycielka języka polskiego Katarzyna Polak

Katarzyna Polak

Język Polski

Katarzyna Polak

Język Polski

Nie lubię rutyny szkolnej, dlatego zachęcam swoich uczniów do samodzielności i brania inicjatywy we własne ręce. Sama tworzę pomoce dydaktyczne, a jako muzyk - także piosenki edukacyjne. Jestem zwolenniczką wykorzystania potencjału narzędzi cyfrowych w edukacji, należę do ambasadorów eTwinning i trenerów warsztatów komputerowych eTwinning w woj. podlaskim. Jestem mentorem oceniania kształtującego w kursie CEO „OK Zeszyt” oraz trenerem Edukreatywności.

e-mail: katarzyna.polak@infotech.edu.pl

Romuald Wesołowski

Religia katolicka

Romuald Wesołowski

Religia katolicka

e-mail: romuald.wesolowski@infotech.edu.pl

Poznaj NAS!

Poznaj Kadrę, Dyrekcję oraz całą społeczność INFOTECH. Wjedź na nasz kanał YouTube i dowiedz się więcej.